Alışveriş Sepeti (0 Ürün)   


LINDY FRALIN MAPLE NECK

Ürün Kodu :  FRNCK

“Bana göre daha kalın sap, birçok gitarda tonu olumlu yönde etkiler. Sarımlı teller daha parlak, sarımsız teller ise daha dolgun ton verir. Birkaç “beyzbol sopası” sap satın alıp bunları sahne performansları sonrasında traşlayarak, zaman içerisinde “kalın ama rahat” bir sap profili elde ettim.” ~ Lindy Fralin

Bu sapların tamamı akçaağaçtan (rock maple) üretilmiş olup 9 1/2 inch yarıçapa, medium boy perdelere, Fender© lisanslı kafaya ve ince saten nitroselüloz cilaya sahiptir.

Büyükler “sihrin” her zaman ağaçta olduğunu söylerler; ben de artık buna inanıyorum. Hafif ve rezonant bir gövde ile kullandığınızda, üretilmiş en eski gitarlardaki hissiyat ve tonu yakalayacaksınız.

Sapı daha da şekillendirmek ya da arkasındaki cilayı kaldırmak isteyenlere gitarı ayarladıktan sonra bir süre çalmalarını, daha sonra bir miktar traşlayarak tekrar çalıp denemelerini öneririm. Bu iş için Stewart-McDonald kazıyıcı, daha sonra 400 veya 600 numara zımpara kullandıktan sonra sprey astar veya saten nitroselüloz cila sıkıp bir gece boyunca kurumaya bıraktım.


Taksitli  : 4.759 TL 4.226 TL
Tek Çekim  : 4.525 TL 4.031 TL
Nakit  : 4.278 TL 3.797 TL

  

Fotoğraflar