Alışveriş Sepeti (0 Ürün)   


TERROR BASS 500 2x12C

Ürün Kodu :  TB500C

Orange, yeni SmartPower hoparlörleri ve Terror Bass amfilerde kullandığı teknolojileri birleştirerek yeni Terror Bass Combo amfiyi geliştirdi. 

Terror Bass Combo TB500C, Lambalı preamp ve Class D power katına sahip 500 watt hibrid amfi – Terror Bass kafa ile aynı – içermekte olup iki 12″ Neodymium hoparlörü sürmektedir. 

Siyah vinil kaplamalı olarak da mevcuttur.

Terror ailesinin uzun zamandır beklenen bu yeni üyesi, dünya standardında kaliteye ve karakteristik Orange sounduna sahip bir kombo amfidir. Yeni Terror Bass Combo, öncü Smart Power Isobaric kabin konseptini kullanmaktadır. Bu tasarım, kabin içerisinde birbiri ile arka arkaya yerleştirilmiş iki hafif Neodymium hoparlörü kapsar. Bu da, daha küçük hacimli bir kabinden daha fazla alt frekans ve daha yüksek çıkış alınabilmesine imkan verir.

Tiny Terror konseptine – küçük, artık daha büyük - paralel olarak, bu küçük kombo, piyasadaki diğer tüm modellere göre daha fazla güç ve daha fazla volüm vermektedir. Terror Bass Combo, karakteristik Orange Amp görünümü, dayanıklı yapısı ve taşınabilirliği ile, tüm basçıların elit Orange Terror Kulübü üyesi olabilmelerine imkan verecektir.

Kontroller: Master, Bass, Middle, Treble, Gain

Özellikler: Tek kanal, hibrid – Class D power amp ve lambalı preamp, aktif ve pasif baslar için değiştirilebilir giriş seviyesi, balanslı DI out, FX loop ve Isobaric hoparlör sistemi

Çıkış: 500 watt RMS

Hoparlör: 2 X 12″ Özel Tasarım Neodymium Hoparlör

Lamba: Power amp: Class D Mosfet Preamp: 2 x Ecc83/12ax7 Ek

Kabin Seçenekleri: 1 x 8 ohm “daisy chain” bağlantı

Boyutlar: (GxYxDcm) 38 x 58 x 37.5cm

Ağırlık: 24.05 kg


Taksitli  : 9.175 TL 7.134 TL
Tek Çekim  : 8.715 TL 6.774 TL
Nakit  : 8.255 TL 6.420 TL

SON 1 ADET


  

Fotoğraflar

Video