Alışveriş Sepeti (0 Ürün)   


SOLO 18 PEDALBOARD

Ürün Kodu :  SOLO18

Ölçüler: 21,6 cm x 42,4 cm
Ağırlık: 0,8 kg

Temple PedalBoard'lar

Bildiğiniz tüm pedalboardları unutun! Templeboard mükemmel tasarımıyla bir pedalboarddan beklediğiniz her şeyi karşılıyor! 

Siz de bizim gibi yıllarca mükemmel pedalboardu aradıysanız artık aramayı bırakabilirsiniz. Templeboard estetik görüntüsü, inanılmaz hafif gövdesi, pedallarda iz bırakmadan kolaylıkla sökülüp takılabilir Quick Release sistemi ve eklenebilir yan panelleriyle her türlü ihtiyacınızı şık bir şekilde çözecek.

Quick Release Mounting System:
Sonunda gerçekten işe yarayan bir bağlantı sistemi! Eğer daha önce velcrolu bir pedalboard sistemi kullandıysanız pedalların yerini değiştirmenin ne kadar zahmetli bir iş olduğunuzu size anlatmamıza gerek yok. Pedalların altına yapıştıktan sonra bir daha kolay kolay sökülemeyen, sökülse de iz bırakan bantlardan bahsetmiyoruz bile. Bunların hepsinin önüne geçmek için tasarlanmış Quick Release sistemi pedalnızın altına nazik bir çift taraflı bantla yapışan bir metal plaka ve bu plakaya takılan bir vidadan oluşuyor. Pedalı boardda istediğiniz noktaya getiriyorsunuz ve vidayı küçük deliklerden birinden geçirip elinizle çeviriyorsunuz. İşte bu kadar! Daha sonra yerini değiştirmek istediğinizde ise, yine elinizle vidayı gevşetip farklı bir yere taşımak saniyeler alıyor. İleride bu pedalı kullanmaktan vaz mı geçtiniz? Kullanılan özel bant sayesinde, Quick Release plakasını pedalda hiç bir iz bırakmadan rahatlıkla çıkartabilirsiniz. 
Quick Release plakaları küçük, orta ve büyük olmak üzere 3 farklı boyutta. 

Kablo delikleri:
Pedalboardunuzu özenle hazırladınız, pedallarınızı yan yana dizdiniz, ama o kabloların board üzerinde yarattığı dağınıklık bütün hevesinizin kaçmasına yol açtıysa sizi Templeboard’un deliklli kablo geçirme sistemine davet ediyoruz. Pedalları sabitlemek için kullandığınız küçük deliklerin yanı sıra pedal arası kablolarınızı ve güç kablolarını geçirmeniz için düşünülmüş büyük delikler boardunuzun üstünde bir kaç cm arayla bol bol mevcut. 

Güç Kaynakları:
Pedalboardunuzun altı, çoklu güç kaynaklarını monte edebileceğiniz geniş bir alan sunuyor. Güç kaynağınızın üzerine Quick Release plakalarını yapıştırın ve bu kez üst taraftan vidalayarak boardunuza sabitleyin. Kablolarınızı büyük kablo deliklerinden geçirerek üst taraftaki pedallara dağıtabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak yan panele ekleyeceğiniz IEC kablo girişi ile güç kablonuzu da tamamen boardun altında tutabilirsiniz. 

Modular End Panel System:
Templeboard’un en önemli özelliklerinden biri modüler yan panel kapakları. İstediğinizde bu kapakları çıkartıp adaptörünüzü besleyecek IEC kablosu girişi, veya gitarınıza ve ampliye gidecek jakları tamamen boardun altından geçirerek tertemiz ve fonksiyonel bir pedalboard oluşturabilirsiniz. Ayrıca IEC kablosundaki on/off anahtarı ile pedalboardunuzu fişten çekmeden tüm pedalları tek düğmeyle açıp kapatabilirsiniz. Modular End Panel System’in en güzel tarafı ise bu özelliklere daha sonra ihtiyaç duysanız bile istediğiniz zaman sadece paneli alıp bir kaç vida söküp takarak kolaylıkla boardunuza ekleyebilmeniz. 

Hangi Templeboard’u seçmeliyim?:

Templeboard SOLO, DUO ve TRIO olmak üzere 3 farklı derinlikte modeller halinde mevcut. SOLO serisi standart boy pedallardan 1 sıra ve her iki tarafta birer Modular kapak barındıracak şekilde 21,5 cm derinliğinde. DUO serisi, 2 sıra pedal ve her iki tarafta ikişer kapaktan oluşuyor ve 31,5 cm derinliğinde. TRIO serisi ise 3 sıralı ve 42 cm derinliğinde.
 
 


Taksitli  : 1.050 TL
Tek Çekim  : 998 TL
Nakit  : 938 TL

  

Fotoğraflar

Video